Związek z młodszym mężczyzną

Związki kobiet z młodszymi mężczyznami są najczęściej tematem tabu. Trudno tutaj ukrywać, że wcale nie dzieje się tak bez powodu. Zazwyczaj młodsi mężczyźni zupełnie nie pasują do kobiet zaledwie o kilka lat starszych. Chłopak mający 25 lat to w zestawieniu z trzydziestoletnią kobietą najczęściej niedojrzały dzieciak. Ale czy to naprawdę jest aż takie ważne?

Najlepsza przygoda na świecie

Tego typu rozterki mają właśnie kobiety, które związały się z trochę starszymi od siebie mężczyznami. Jeśli to kobieta jest 5 lat młodsza, musi się mierzyć z faktem, że jej partner będzie wolał spędzać wolny czas w domu przed telewizorem, a zamiast seksu woli piłkę nożną. I to w roli widza.

W tym czasie hormony kobiety szaleją i potrzebuje ona zupełnie innego rytmu dnia. Nadal interesują ją wyjścia do klubu z przyjaciółmi oraz podwójna dawka adrenaliny. Z tego powodu także rozpadają się związki.

Pomijając kobiety w związkach, rozrywka z młodszymi mężczyznami wcale nie musi być niczym zdrożnym. Zadbana trzydziestolatka to nierzadko marzenie młodego mężczyzny, który jeszcze za wiele w tych sprawach nie wie, ale nadrabia wigorem i entuzjazmem. Warto go co nieco nauczyć, a przebywanie z nim będzie wielką terapią odmładzającą, dzięki której przypomną się czasy wspaniałej młodości.

Dodaj komentarz