Pozostawiaj odrobinę tajemnicy

Randki internetowe czasami są udane, a czasami nie. Jest to zupełnie normalne i nie należy się przejmować, jeśli czasami coś nie wyjdzie. Tak to już jest z randkami.

Jeśli jednak zbyt często nam się randki internetowe nie udają, związane może to być z faktem, że za bardzo bierzemy do siebie kwestię poznawania się w czasie takich spotkań.

Trzeba się poznać, ale…

Pierwsze spotkanie na portalu internetowym to okazja do poznania się. Nie jest to truizm, ponieważ na klasycznej randce nierzadko nasza zwierzęca strona dominuje i to hormony są na randce – my tylko dostarczyliśmy je na miejsce.

W Internecie też oczywiście nie brakuje emocji, ale zdecydowanie większe znaczenie ma tutaj rozmowa, dowiadywanie się czegoś o sobie, mówienie do poznanej kobiety o sobie, znajdowanie wspólnej płaszczyzny. Sęk w tym, że z takim podejściem, skądinąd bardzo dobrym i owocnym na przyszłość, bardzo łatwo jest przesadzić.

Niektóre randki na portalach randkowych przyjmują postać wywiadu, przesłuchania lub monologu jednej osoby, w którym opowiada o wszystkim od czasów wczesnego dzieciństwa. To oczywiście nie zadziała, ponieważ będziemy się znali, ale w sposób jaki znamy postacie historyczne, o których uczyliśmy się w szkole. Nie o to chodzi w poznawaniu się na randkach, nie o to chodzi w relacjach damsko-męskich.

Dodaj komentarz