Związki z wdowcami i wdowami

Jedną z charakterystycznych grup, które odwiedzają portale randkowe są wdowy i wdowcy. Są to osoby, które straciły bliską duszę wiele lat temu i dopiero teraz próbują dla siebie znaleźć kogoś innego. Kiedy indziej są to osoby, które ruszyły w świat portali randkowych niemalże od razu po utracie ukochanej osoby.

Zupełnie normalnym zjawiskiem jest, że zdarza nam się trafić na taką osobę. Czy powinien to być dla nas jakiś sygnał alarmowy? Czy jest coś specjalnego w takich osobach, o czym portal randkowy nas powinien informować? Czy randki internetowe będą z nimi jakieś inne?

Czy na pewno są to osoby wolne?

Przedstawione wyżej pytania to oczywiście hiperbola, która z realnymi randkami internetowymi nie ma nic wspólnego. Rozwodnik czy wdowiec to zwykły singiel. Pojawia się tutaj tylko jedna jedyna kwestia, którą trzeba mieć na uwadze.

Osoby po stracie to osoby, które bardzo często przez długi okres czasu mają problem z pogodzeniem się z nowymi realiami. Jest to w stu procentach zrozumiałe, ale inicjowanie związku z osobą, która jeszcze emocjonalnie nie wydostała się z poprzedniej relacji, jest bezcelowe i nie prowadzi do niczego trwałego. Nie może się po prostu udać.

Dlatego jeśli zauważymy, że poprzedni partner jest jeszcze dla interesującej nas osoby kluczową postacią w życiu, najlepiej jest odpuścić.

Dodaj komentarz